Agrotex

Skrzynki Ogrodnicze Plastikowe na owoce i warzywa - sadownicze

Skrzynka do Malin M5/N
Skrzynka do Malin M5
Skrzynka 10 KG Typ OZN
Skrzynka 12 KG Polska
Skrzynka 12 KG P/N Typ 1
Skrzynka 12 KG Typ OZN1
Skrzynka 15 KG Typ OZN3
Skrzynka 15 KG Polska
Skrzynka 15 KG Typ OZS
Skrzynka 15 KG Typ OZS Obrotowa
Skrzynka 20 KG Polska
Skrzynka 20 KG OZS 2
Skrzynka RPE
SUPRO
Skrzynka na Pomidory CASI
Skrzynka na Pieczarki
Łubianka Plastikowa

Oferujemy skrzynki plastikowe na warzywa oraz skrzynki do owoców, które są nie do zastąpienia w branży sadowniczej oraz w ogrodnictwie. Wszystkie skrzynki ogrodnicze posiadają atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Plastikowe pojemniki na warzywa mają ażurowe ścianki, co jest gwarancją bardzo dobrej wentylacji wszystkich warzyw i owoców podczas transportu. Produkty będą świeże i w nienaruszonym stanie. Każda skrzynka na warzywa ma wygodne rączki ułatwiające podnoszenie i przenoszenie. Plastikowe skrzynki na owoce są mocne i wytrzymałe, a ich kształty i rozmiary pozwalają pracownikom optymalnie układać je na palecie. W Agrotex oferujemy skrzynki sadownicze, jakie w znacznym stopniu ułatwią logistykę w branży przetwórstwa lub sadowniczej. Wszystkie skrzynia na warzywa możemy wyposażyć w logo oraz wybarwić na jeden z dostępnych kolorów. Do zleceń podchodzimy indywidualnie, aby klienci byli zadowoleni i widzieli, że ich skrzynki ogrodnicze plastikowe wyróżniają się na tle konkurencji.

W naszej ofercie znaleźć można wiele skrzyń, w różnych rozmiarach i o różnym przeznaczeniu, dlatego podkreślamy że skrzynie na warzywa od Agrotex mają wszechstronne zastosowanie.

Skrzynka plastikowa na owoce M5 o wymiarze 600x400x100 przeznaczona jest do transportu malin o nośności 5 kilogramów. Skrzynka OZN o nośności do 10 kilogramów, wymiary: 600x400x116 to skrzynka niska, reprezentująca skrzynki na owoce miękkie.

W ofercie znajdują się również: skrzynia na warzywa 12 P/N 600x400x150 o nośności 12 kilogramów oraz skrzynki na warzywa 15 P/N o nośności 15 kilogramów. Sprzedajemy również plastikowe skrzynie na owoce takie jak skrzynka 20 P/N, o nośności 20 kilogramów. Nadają się doskonale do przewożenia większej ilości jabłek. Nasi klienci często wybierają produkt jakim jest skrzynka OZS 600x400x220, zaliczającą się do kategorii ażurowe skrzynki na owoce. Jest to świetny środek transportu dla owoców sadowniczych. Możesz zdecydować się również na zakup skrzynki OZS 3 obrotowej, o nośności 15 kilogramów. Tego typu skrzynka ogrodnicza wchodzi w siebie, co jest wysoce praktyczne. Podczas składowania i transportu pustych skrzynek można będzie wygospodarować więcej miejsca.

Produkujemy skrzynki na owoce typu skrzynka RPE 600x400x320. Jest to skrzynka wysoka, w jakiej zmieści się więcej owoców, a nawet wyroby piekarnicze. Dostępne są skrzynki na jabłka jak skrzynka SUPRO o nośności aż 30 kilogramów. Skrzynia CASI to skrzynia o nośności 6 kilogramów, w jakiej można przechowywać pomidory. Dostępne są też skrzynki na pieczarki oraz łubianki plastikowe do pakowania warzyw i owoców. Nadają się one do zbierania i magazynowania: truskawek, malin, wiśni, jagód, grzybów.

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do mięsa

Skrzynki Piekarnicze

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do Mięsa

Skrzynki piekarnicze