Agrotex

Skrzynki na warzywa

Skrzynki plastikowe na warzywa Agrotex to funkcjonalne i trwałe opakowania, które polecamy sektora rolniczego, ogrodniczego, handlowego oraz przemysłowego. Poszczególne skrzynie na warzywa mają różne kształty, wymiary i nośności, dzięki czemu dobrze sprawdzą się zarówno do zbierania, jak i magazynowania oraz przewożenia warzyw.

Pojemniki na warzywa – funkcjonalne i bezpieczne

Wszystkie pojemniki na warzywa posiadają atesty pozwalające na ich bezpośredni kontakt z żywnością. To sprawia, że są w pełni bezpieczne. Plastikowe kosze na warzywa posiadają ażurowe ścianki zapewniające prawidłową wentylację. Dzięki temu magazynowane lub transportowane w nich zachowują kształty i świeżość. Praktyczne rączki ułatwiają przenoszenie i układanie skrzynek, a rozmiary i kształty opakowań pozwalają wydajnie układać je na paletach.

Skrzynki na warzywa – wszechstronne zastosowanie

Produkujemy skrzynki dopasowane do różnych potrzeb. Doskonale sprawdzą się u producentów warzyw, w firmach logistycznych oraz przemysłowych (przetwórstwo owocowo-warzywne). Na skrzynki możemy nanieść logo lub inny nadruk, dlatego z powodzeniem można je wykorzystać do eksponowania produktów w hurtowniach, sklepach czy na giełdach.

Duża skrzynia na warzywa typu SUPRO mieści aż 30 kg, dlatego dobrze sprawdzi się na większe ilości twardych warzyw. Można ją wykorzystać na ziemniaki, cebulę, marchew czy pietruszkę. Skrzynka na warzywa CASI o nośności 6 kg jest idealna na pomidory. W ofercie posiadamy również uniwersalne opakowania o nośności 15 czy 12 kg, specjalne skrzynki na pieczarki oraz plastikowe łubianki idealne do zbioru grzybów.

Rodzaj Zdjęcie Wymiary zewnętrzne Nośność

Skrzynka plastikowa na warzywa - OZN 1

600 X 400 X 172 MM

12 KG

Skrzynka plastikowa na warzywa - OZS

600 X 400 X 220 MM

15 KG

Skrzynka plastikowa na warzywa - OZS 2

600 X 400 X 241 MM

20 KG

 

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do mięsa

Skrzynki Piekarnicze

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do Mięsa

Skrzynki piekarnicze