Agrotex

Skrzynki na owoce

Skrzynie na owoce Agrotex to idealne rozwiązanie dla sadowników, przedsiębiorstw handlowych i przemysłowych (przetwórstwo owocowe). Klienci mogą zamówić barwienie skrzynek na jeden z dostępnych kolorów oraz wykonanie na skrzynkach nadruku (np. logo firmy). Opakowania idealnie sprawdzają się zarówno do przechowywania i transportu owoców, jak i do ich eksponowania na stoiskach handlowych.

Plastikowe skrzynki na owoce – funkcjonalne i trwałe

Skrzynki na owoce plastikowe powstają z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Są lekkie, wygodne do przenoszenia i o wiele bardziej wytrzymałe niż trakcyjne skrzynki drewniane. Plastik nie niszczy się pod wpływem wilgoci czy promieni UV, ażurowe ścianki gwarantują dobrą wentylację chroniącą owoce przed obiciem czy pleśnieniem, a płaskie podłogi pozwalają wygodnie transportować opakowania taśmociągami.

Skrzynki na owoce miękkie, skrzynki na jabłka

W naszej ofercie znajdziesz skrzynki o różnych kształtach, wymiarach i nośności. Większe skrzynki 20 P/N (o nośności 20 kilogramów) czy skrzynki SUPRO (o nośności 30 kg) dobrze sprawdzą sie na cięższe jabłka. Niska skrzynka M5 o wymiarach 600x400x100 (nośność 5 kg) to idealne opakowanie do transportu i przechowywania malin, a skrzynka plastikowa na owoce OZS 600x400x220 to uniwersalne opakowanie do przewozu owoców miękkich (truskawki, maliny, jagody, porzeczki, borówki). Plastikowe łubianki polecamy do zbierania i przechowywania truskawek, jagód, malin, wiśni, porzeczek.

 

Rodzaj Zdjęcie Wymiary zewnętrzne Nośność

Skrzynka plastikowa na owoce - OZN

600 X 400 X 116 MM

10 KG

Skrzynka plastikowa na maliny - M5

600 X 400 X 100 MM

5 KG

Skrzynka plastikowa na owoce - OZN 1

600 X 400 X 172 MM

12 KG

 

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do mięsa

Skrzynki Piekarnicze

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do Mięsa

Skrzynki piekarnicze