Agrotex

Skrzynki 400x300 AGROTEX

Skrzynki plastikowe CASI 400x300 to uniwersalne opakowania, które można wykorzystać w ogrodnictwie, sadownictwie czy przetwórstwie. Skrzynki są lekkie (ważą tylko 0,35 kg) i mieszczą 6 kg owoców lub warzyw.

Skrzynki 400x300 od Agrotex – gwarancja bezpiecznego transportu i składowania

Skrzynki 400x300x150 doskonale sprawdzą się zarówno do bezpiecznego magazynowania pomidorów, czereśni czy śliwek, jak i do ich transportu. Ażurowe ścianki zapewniają dopływ powietrza – dzięki temu miękkie owoce lub warzywa długo będą prezentować się jakby dopiero zostały zerwane z krzaka lub drzewa. Pozostaną świeże, soczyste i pyszne. Boczne rączki ułatwią Ci podnoszenie i układanie skrzynek.

Skrzynki plastikowe – szeroki wachlarz zastosowań

Kosze 400x300 idealnie sprawdzą się nie tylko dla producentów owoców i warzyw czy firm zajmujących się ich skupem. Płaskie podłogi sprawiają, że bez problemu można je transportować taśmociągiem, dlatego modele M5 o nośności 6 kg cenione są przez firmy zajmujące się przetwórstwem (produkcja mrożonek, soków, przecierów pomidorowych itp.).

Skrzynki od Agrotex wyróżniają się estetycznym wykonaniem, dlatego bez problemu można w nich eksponować śliwki, czereśnie, wiśnie czy pomidory przeznaczone na sprzedaż. Idealnie będą prezentować się w sklepie warzywniczym lub spożywczym, na stoisku giełdowym czy na placu targowym. Chcesz zamówić większą partię skrzynek? Klientom hurtowym umożliwiamy dobór barwienia na inny kolor (w standardzie kosze są czarne) lub nadrukowanie na opakowania logo Twojej firmy.

Rodzaj Zdjęcie Wymiary zewnętrzne Nośność

Skrzynka plastikowa - CASI - na pomidory

400 X 300 X 150 MM

6 KG

Skrzynka plastikowa - na pieczarki

400 X 300 X 110 MM

3 KG

 

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do mięsa

Skrzynki Piekarnicze

Skrzynki Ogrodnicze

Skrzynki do Mięsa

Skrzynki piekarnicze